KONSTELACE PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU

                          TADY A TEĎ

pro každého, kdo chce najít v sobě místo, ze kterého bude jasno pro duši, tělo i mysl, 

být nezávislí ve vztazích a sami sobě učitelem.  


Práce s konstelacemi přítomného okamžiku "TADY A TEĎ" zdaleka přesahuje rozsah původních rodinných konstelací. Tato práce s konstelacemi využívá focusing, který se zaměřuje na přítomný okamžik a tělo. Konstelace ukazují skryté síly, které působí v našich systémech těla, mysli i duše. Focusing je jednoduchá metoda práce s tělesnými pocity a rozvíjí jasnost k tomu, jak různé pocity, životní situace neseme v těle. Hodnota této práce vychází z přítomné reality, ne z naučených znalostí terapeuta a klienta. Je to otevřená, osvěžující práce s lidmi pozitivním způsobem zaměřující se na jejich zdroje. Pak můžeme jasněji pochopit nejlépe svoje tělo, mysl i duši, když se setkává s překážkami našeho života. Lze ji využít pro témata týkající se rodiny, vztahů, práce, peněz, zdraví, smrti a dalších oblastí života.

Jediné co v celku je jasné, že pouze otevřené srdce, bdělá mysl a zdravé tělo dokáže být věřícím systémem, laskavým hlavně vůči sobě a tedy pak i vůči druhým. Ale je tu naše myslící část, která si uzurpuje, že bude rozhodovat kdo je dobrý a kdo zlý (černý nebo bílý). Jen bdělá mysl ve spojení s tělem a duší to odmítá. Potom můžeme žít jako svobodná lidská bytost. Být nezávislí ve vztazích a sami sobě učitelem. Najít v sobě místo, ze kterého bude jasno pro duši, tělo i mysl. I to je cesta ke spojení.

Otevřít dovednost, která nás přes tělo otevírá k možnosti spojení s pohybem duše.

Je jedno co chceme, ale co potřebujeme je klíčem pro každého. Mysl přesně nás vede tam kam chceme. Přes tělo s otevřeným srdcem ucítíme co opravdu potřebujeme. Přes tělo a jeho vnitřní pohyb se dá být vědoměji tady a teď. Energie pak teče v proudu přirozeně zevnitř ven.

Tedy není cesty ven, ale dovnitř. Ponoříme-li se do sebe, objevíme hojnější život. To je velký paradox léčení. Umíráme ve svém traumatu a objevujeme svou odvahu. Zranění samo o sobě nás může nakonec velmi posunout ve spojení v sobě.


průvodkyně konstelací 

Radana Rosecká Píšová

kdy a kde

Jednou měsíčně vždy v neděli od 9:00 - 15:00 hodin 

Meditační centrum Ordějov, Bystřice pod Lopeníkem 79, 68755

cena a podmínky semináře

700,- rezervace místa po přihlášení a zaplacení - počet min 7 - max. 15 lidí

Seminář zahajujeme společnou meditací, proto Vás prosíme, abyste přišli od 8:30 – 8:50 hod., abychom mohli začít bez vyrušování v 9:00 hod.

Na seminář je nutné se předem přihlásit (tel. nebo email) a zaplatit platbu převodem. 
Platbu je nutné zaplatit nejpozději dva dny předem. Platbou si rezervujete místo na semináři, podobně jako si kupuje lístky do divadla. A tak pokud učastník nedorazí, peníze mu nebudou vráceny. Může za sebe někoho poslat. Pokud se seminář nenaplní potřebným množství účastníků, peníze Vám budou vráceny nebo můžou přejít na následující vypsaný termín.

Vezměte si s sebou teplé ponožky a vlastní občerstvení (uzavírací láhev do meditárny), bude přestávka na oběd.

Na semináři vzhledem k časovému rozsahu není zaručeno postavení vlastní konstelace.