DECH 

                            TADY A TEĎ

pro každého, kdo chce najít v sobě moudrost jak ovládat celý potenciál dechu a správné techniky dýchání. Mít jasno ve svém těle a plně využít možnost býti sami sobě učitelem.   


Každý z nás má svůj dechový rytmus, odpovídající jeho osobnosti. Většinou si přitom svůj dech brzdíme, potlačujeme, bráníme mu v plném rozvinutí.

Hloubka, přirozenost a harmonie dýchání souvisí s naší schopností vnitřního soustředění. Jde o to poznat vlastním prožitím, přirozený, původní dech, přijmout jej a dát mu možnost, aby se rozvíjel

Pečující víkend bude plný Dechu a dechových cvičení.

Naučíme se dýchat správně, aby byl dostatečně okysličený mozek a fungoval hormonální tok. Jakým dechem můžeme posilnit energii těla a jakým zase uvolnit až do spánku.

Jak pracovat s tím, když dýcháme povrchově. Hlavně pokud potřebujeme rozdýchávat nepříjemné a stresové situace.

Pochopíme tak nejlépe svoje tělo, duši i mysl, když se setkává s překážkami našeho života.

DECH I. - začíná úplně od počátku bráničního dechu a základních technik. Víkend 9.-10.3.2024, 6.-7.4.2024, 21.-22.9.2024, 16.-17.11.2024

DECH II. - pro pokročilé a se složitějšími technikami bude v dalším roce 2025.


průvodkyně dechových technik 

Radana Rosecká Píšová

kdy a kde

seminář začíná vždy v sobotu 10:00 a končí v neděli 15:00 

Meditační centrum Ordějov, Bystřice pod Lopeníkem 79, 68755

cena a podmínky semináře

Cena semináře 2.000 kč bez ubytování a stravy. Cena  3.300 kč je včetně ubytování a kvalitní vegetariánské stravy. Pokud nepotřebujete ubytování je cena seminaře 2.700 kč bez ubytování se stravou. Rezervace místa po přihlášení a zaplacení zálohy 2.000 kč - počet min 6 - max. 12 lidí.

Seminář zahajujeme společnou meditací, proto Vás prosíme, abyste přišli od 9:30 – 9:50 hod., abychom mohli začít bez vyrušování v 10:00 hod.

Na seminář je nutné se předem přihlásit (tel. nebo email) a zaplatit platbu převodem. 
Platbu je nutné zaplatit nejpozději dva dny předem. Platbou si rezervujete místo na semináři, podobně jako si kupuje lístky do divadla. A tak pokud učastník nedorazí, peníze mu nebudou vráceny. Může za sebe někoho poslat. Pokud se seminář nenaplní potřebným množství účastníků, peníze Vám budou vráceny nebo můžou přejít na následující vypsaný termín.

Vezměte si s sebou teplé ponožky a uzavírací láhev do meditárny.